Niršanas centrs piedāvā PADI Open Water Diver

Apmācības cena daivinga centrā - 300,- Eur

 

Niršanas centrs piedāvā niršanas kursus

•  Niršanas centra tālrunis 22077202 •  PADI instruktors • Niršanas centrs •  Niršanas centrs Baseina adrese, Rīga

Niršanas centrs apmāca niršanas kursus un sertificējam ūdenslīdējus plašākajā daivinga centrā Latvijā. Niršanas centrs piedāvā 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Niršanas centrs organizē prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO - no iesācēja līdz PADI Divemaster). Niršanas centrs organizē daivinga ceļojumus, sekojiet daivnga centram!

• Niršanas centrs piedāvā niršanas kursus , SKATĪT!

Niršanas centrs ir bāzes vieta, kur atpūtas nirēji apgūst niršanu ar akvalangu vai veic niršanas ekskursijas jaunās vietās. Daudzi daivinga klubi darbojas saskaņā ar ISO 24803 vadlīnijām, un tādā gadījumā aprīkojumam jāatbilst ISO minimālajam standartam, kas attiecas uz atpūtas niršanas pakalpojumu sniedzēju.

Vai pirms došanās uz visām skaistajām Sarkanās un citu silto jūru ūdeņiem jūs vēlaties nokārtot niršanas sertifikātu Latvijā? Jūs esat apmeklējis Latvijas labāko niršanas centru DAIVINGS, jo niršanas centrs strādā ar labākām atsauksmēm un mēs apmācam tā, lai nirēji iegūtu labāko pieredzi. Uzziniet vairāk par mūsu niršanas centru, aprīkojumu un ceļojumiem.

Septiņu un vairāk zvaigžņu niršanas centrs

Niršanas centrs Latvijā, kurš tiecās uz ne tikai piecām zvaigznēm klientu apkalpošanā un kvalitātē, bet arī septiņām un vairāk zvaigznēm ir progresīvs atpūtas un niršanas uzņēmums. Niršanas centrs, kas nodrošina pilnu zemūdens niršanas izglītības programmu, aprīkojuma izvēles un pieredzes iespējas, vienlaikus veicinot atbildību par ūdens vidi.

Niršanas centrs DAIVINGS piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus ūdenslīdējiem, sniedz profesionālu niršanas centra tēlu un aktīvi popularizē atpūtas niršanas, frīdaivinga, snorkelēšanas, niršanas ceļojumu un vides aizsardzības priekšrocības.

Niršanas centrs DAIVINGS piedāvā kvalitatīvāko nirēju izglītības sistēmu un piedāvā regulāras tālākizglītības programmas, lai nodrošinātu ūdenslīdējiem iespēju uzlabot savas prasmes un zināšanas. Niršanas centrs un tā darbinieku aktīvi darbojas Latvijas Republikas sabiedrībā un ir apņēmušies nodrošināt augstāko klientu apmierinātību, kā arī lielisku niršanas pieredzi.

Niršanas centra pakalpojumi


Niršanas centra ūdenslīdēju apmācība

Niršanas centrs apmāca dažādas daivinga prasmes: Daivinga kursos uzzināsi, kas ir neitrāla peldspēja, teoriju un praktika. No iesācēja līdz pat daivinga instruktoram: Niršanas centrs piedāvā dažādu specializāciju ūdenslīdēju apmācību un starptautisko ūdenslīdēju sertifikātu izsniegšanu.

Niršanas centra ceļojumi

Niršanas centrs piedāvā niršanu uz nogrimušiem kuģiem Baltijā: Sāremā, Klaipēda, Liepāja, Venspils, Pāvilostā. Niršanas centrs piedāvā atpūtas daivinga grupu braucienus uz: Ēģipti, Norvēģiju, Islandi, Franciju, Kanāriju salas, Maldīvas, Rummu, Platelai, Poliju. Nirstam kopā ar roņiem, haizivīm un citiem eksotiskiem draugiem.

Niršanas centra zemūdens darbi

Niršanas centra klienti ir Latvijas ostas: Liepājas osta, Ventspils osta, Rīgas osta, Salacgrīvas osta, Skultes osta, Rojas osta. Latvijas uzņēmumi, kuriem Niršanas centrs ir veicis zemūdens darbus: Latvijas Hidrogrāfiskais dienests, Latvijas Jūras administrācija, Latvijas Finieris, Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Galerijas


Niršanas centra jaunumi e-pastā

Loading

 


Niršanas centra kontakti


Niršanas centra adrese: Matrožu 12, Rīga

Zemūdens apmācība un sertifikāti kopā ar zemūdens niršanas centru, zemūdens darbi

Niršanas centra instruktora tālrunis tel. 220-77-202 (Valters)


Niršanas centra veikali


Tālruņi daivinga ekipējuma veikaliem Rīgā

  • Niršanas centra veikals "Daivings"
  • Zemūdens ekipējuma veikals “Batiskaf”