Iepazīsti Sarkanās jūras, Dahab zemūdens brīnumu pasauli kopā ar niršanas klubu

Vai esat gatavi aizraujošam piedzīvojumam zem ūdens? Ja jūsu atbilde ir “jā”, tad noteikti apsveriet niršanu Dahabā, Ēģiptē kopā ar niršanas klubu “Daivings“! Šī Sarkanās jūras pērle, DAHAB, piedāvā nirējiem dažus no labākajiem niršanas vietām pasaulē, ieskaitot krāsainus koraļļu rifus, aizraujošus vrakus un pārsteidzošu jūras dzīvnieku dažādību.

10 labākās Dahab niršanas vietas:

  1. Blūホールē (Blue Hole): Šī slavenā niršanas vieta ir obligāta pieredze katram nirējam, kas apmeklē Dahabu. Blūholē ir milzīgs dabīgs dolmens, kas nogrimis jūrā, un tas piedāvā aizraujošus skatus gan iesācējiem, gan pieredzējušiem nirējiem. Blue Hole dive site Dahab
  2. Kanjonas (The Canyon): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savām stāvajām sienām un aizraujošajām alām. Kanjons ir lielisks vieta, kur redzēt haizivis, bruņurupučus un citus lielus jūras radījumus. Canyon dive site Dahab
  3. Eļļas vraks (The Oil Wreck): Šis vraks ir bijušais tankkuģis, kas nogrima 1985. gadā. Tas ir lielisks vieta, kur redzēt mākslīgo rifus un jūras dzīvniekus.
  4. Mūris (The Wall): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savu garo sienu, kas klāta ar koraļļiem. Mūris ir lielisks vieta, kur redzēt tropiskās zivis un citus mazus jūras radījumus. Wall dive site Dahab
  5. Zaļā oāze (The Green Oasis): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar saviem krāsainajiem koraļļiem un zivju daudzveidību. Zaļā oāze ir lielisks vieta iesācējiem nirējiem.
  6. ABU Ghallamat (ABU Ghallamat): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savu seklo ūdeni un koraļļu rifiem. ABU Ghallamat ir lielisks vieta ģimenēm ar maziem bērniem.
  7. Bells (Bells): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savām seklām alām un koraļļu rifiem. Bells ir lielisks vieta, kur redzēt bruņurupučus un citus jūras radījumus. Bells dive site Dahab
  8. Fuksia (Fuksia): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savu krāsaino koraļļu rifu. Fuksia ir lielisks vieta iesācējiem nirējiem.
  9. Nabq (Nabq): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savu mangrovju mežiem un koraļļu rifiem. Nabq ir lielisks vieta, kur redzēt haizivis, bruņurupučus un citus lielus jūras radījumus. Nabq dive site Dahab
  10. Serpentine (Serpentine): Šī niršanas vieta ir pazīstama ar savu stāvo sienu un aizraujošajām alām. Serpentine ir lielisks vieta pieredzējušiem nirējiem.

Niršanas klubs “Daivings.lv”:

Ja jūs meklējat uzticamu niršanas klubu, kas palīdzēs jums izpētīt Dahab zemūdens brīnumus, tad nemeklējiet tālāk par niršanas klubu “Daivings.lv”. Mūsu pieredzējušie instruktori piedāvā plašu niršanas kursu un ekskursiju klāstu, kas piemēroti visiem pieredzes līmeņiem.

Vai esat gatavi aizraujošam piedzīvojumam zem ūdens?

Apskaties šo īso video, kurā iemūžināts mūsu niršanas kluba “Daivings.Lv” ceļojums uz Ēģipti 2023. gadā!

Iepazīsties ar krāsainajiem koraļļiem, eksotiskajām zivīm un citiem brīnišķīgajiem jūras radījumiem, kas apdzīvo Sarkano jūru.

Šis video ir lielisks ievads tiem, kas vēlas uzzināt vairāk par niršanu un Ēģiptes zemūdens pasauli.

Vai arī jūs esat gatavi iepazīt zemūdens pasauli?

#daivings #ceļojumi #PADI #PADIinstruktors #grupuceļojumi

Seko mums sociālajos tīklos un piesakies nākamajiem ceļojumiem: