Gaisa uzpildes serviss ūdenslīdējiem līdz 230BAR

Niršanas balonu uzpilde Latvijā

Zemūdens niršanas klubs “Daivings” speciālisti piedāvā ūdenslīdējiem un nirējiem Latvijā:

Niršanas balonu un saspiesta gaisa tehniskie parametri

  • Niršanas balonu, saspiesta gaisa tehniskie parametri ir atkarīgi no balona veida, tilpuma, materiāla, spiediena un temperatūras. Parasti niršanas baloni ir izgatavoti no alumīnija vai tērauda, un to tilpums var svārstīties no 1 līdz 30 litriem.
  • Niršanas baloni tiek piepildīti ar saspiestu gaisu, kas ir maisījums no slāpekļa un skābekļa, vai arī ar speciāliem gāzu maisījumiem, piemēram, nitroksu, trimiksu vai helioksu.
  • Saspiestā gaisa spiediens balonā var būt no 200 līdz 300 bar, un tas mainās atkarībā no ūdens dziļuma un temperatūras. Saspiestā gaisa temperatūra balonā , uzreiz pēc uzpildes, ir parasti augstāka nekā apkārtējā ūdens temperatūra, jo gaisa saspiešanas procesā rada siltumu.
  • Niršanas balonu, saspiesta gaisa tehniskie parametri ir svarīgi, lai nodrošinātu nirēja drošību, komfortu un efektivitāti zem ūdens.

Vai saspiestais gaisa balons var eksplodēt zem ūdens?

Saspiestais gaisa balons var eksplodēt zem ūdens, ja tā spiediens pārsniedz balona izturību vai ja balons tiek bojāts mehāniski. Šāds eksplodēšanas risks ir ļoti zems, jo parasti niršanas baloni ir izgatavoti no izturīgiem materiāliem un ir aprīkoti ar drošības vārstiem, kas novērš pārspiedienu balonā.

Zem ūdens balona spiediens samazinās, jo ūdens spiediens palielinās ar dziļumu. Tāpēc, ja balons ir piepildīts ar saspiestu gaisu uz zemes, tad zem ūdens tas būs daļēji iztukšots un mazāk uzliesmojams.

Saspiestā gaisa balons var eksplodēt tikai tad, ja tas tiek piepildīts ar gaisu zem ūdens un tad tiek ātri pacelts uz virsmas, kur ūdens spiediens ir zemāks un balona spiediens ir augstāks. Šāda situācija var rasties, ja balons tiek izmantots kā glābšanas līdzeklis, bet tas ir ļoti reti un bīstami.

Zemudens nirsanas klubs Daivings scuba tanks
Zemūdens niršanas klubs balonu uzpilde

Cik bieži ir jātaisa niršanas balonu apkopes – vizuālā un hidrotests

Niršanas balonu apkope ir svarīga, lai nodrošinātu to drošu un ilgstošu darbību. Niršanas baloni ir zemūdens niršanas baloni, kas tiek piepildīti ar saspiestu gaisu vai citiem gāzu maisījumiem, lai nodrošinātu nirējam elpošanu zem ūdens. Niršanas balonu apkope ietver:

Niršanas balonu apkope ir jāveic tikai autorizētiem un sertificētiem speciālistiem, kas ir apmācīti un kvalificēti šim darbam. Niršanas balonu apkope ir arī jāreģistrē un jāuzrāda atbilstoši marķējumi un zīmogi balonu ārpusē3.

Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par niršanas balonu apkopes nozīmi, procedūru un noteikumiem, jūs varat apmeklēt šos interneta avotus:

SIA “Dronelab” ir uzņēmums, kas specializējas ūdenslīdēju un nirēju aprīkojuma gaisa uzpildes servisā. Šis zemūdens niršanas pakalpojumu serviss ir būtisks gan profesionālajiem nirējiem, gan amatieriem ar sertifikātiem. Šeit ir daži svarīgi aspekti par SIA “Dronelab” piedāvājumiem:

  1. Profesionāla apkalpošana: SIA “Dronelab” piedāvā augstas kvalitātes gaisa uzpildes pakalpojumus ūdenslīdējiem. Uzņēmuma saspiesta gaisa uzpildes speciālisti ir pieredzējuši un apmācīti, lai nodrošinātu drošu un efektīvu gaisa uzpildi.
  2. Zemūdens mērījumu speciālisti: “Dronelab” ir pazīstams arī ar savu zemūdens mērījumu darbu. Uzņēmuma hidrogrāfi un hidroloģi veic batimetrijas un ūdenstilpņu gultnes uzmērīšanu gan seklās, gan dziļās ūdenskrātuvēs 1.
  3. PADI Equipment Specialist kursi: “Dronelab” piedāvā PADI Equipment Specialist kursus, kas sniedz ūdenslīdējiem padziļinātu izpratni par niršanas aprīkojumu. Šie kursi palīdz nirējiem atpazīt un novērst izplatītas problēmas, kas var rasties. Tas ir vērtīgs akreditācijas sertifikāts gan atpūtas, gan profesionālajiem nirējiem 2.

Ja jums ir nepieciešams gaisa uzpildes serviss ūdenslīdējiem vai informācija par niršanas aprīkojumu, SIA “Dronelab” ir uzticams partneris Latvijā.

Zemūdens niršanas kluba “Daivings” pakalpojumi. Lūdzu, skatiet zemāk dažus no populārākajiem niršanas pakalpojumiem:

  • Zemūdens niršanas kursi: Klubs piedāvā 30 dažādus zemūdens niršanas kursus nirēju apmācībā, frīdaivinga un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu1. Jūs varat apgūt niršanu sausā tērpa, pilnsejas maskas vai zemūdens skūteru apmācības kursā1.
  • Niršanas ceļojumi: Klubs organizē regulārus niršanas pasākumus un ceļojumus pa Baltiju un citām valstīm, kur jūs varat izbaudīt zemūdens skaistumu un dažādību1. Jūs varat arī pievienoties kluba ekskursijām uz Ēģipti, Maltu, Maldīvijām un citām niršanas paradīzēm1.
  • Zemūdens fotogrāfija: Klubs piedāvā arī zemūdens fotogrāfijas pakalpojumu, kur jūs varat iemūžināt savus niršanas piedzīvojumus un dalīties ar tiem ar saviem draugiem un ģimeni1. Klubs nodrošina visu nepieciešamo aprīkojumu, profesionālu rediģēšanu un piegādi1.

Ja jūs vēlaties uzzināt vairāk par zemūdens niršanas kluba “Daivings” pakalpojumiem, lūdzu, apmeklējiet viņu mājaslapu šeit vai sazinieties ar viņiem pa tālruni 220-77-2021. Es ceru, ka šī informācija ir noderīga jums. 😊

Ja jums ir nepieciešams zemūdens niršanas balonu, saspiesta gaisa uzpildes serviss ūdenslīdējiem vai informācija par niršanas aprīkojumu, SIA “Dronelab” ir uzticams partneris Latvijā.