Esi pazaudējis savu Iphone vai Samsung mobilo telefonu ūdenī? Atgrieziet to, neriskējot ar savu dzīvību!

Mobilais telefons noslīcis? Palīdzēsim to atrast profesionāli! Niršana ir aizraujošs hobijs, taču tā var būt arī bīstama, ja neesat apmācīts nirējs un nepieņemat pareizus drošības pasākumus. Viens no amatieru peldēšanas negadījumiem pēdējā laikā ir, kad sava pazaudēta mobilā telefonā meklēšanas laikā cilvēks noslīka “Juglas ezerā”, kur to atrada VUGD pārstāvji.

Raidījums “Degpunktā” ziņo, ka Juglas ezerā kāds vīrietis noslīcis ūdenī iekritušā mobilā telefona dēļ.

“Ielec ūdenī pēc telefona un noslīkst”

raidījums Degpunkts

Ja esat zaudējis savu Iphone mobilo telefonu ūdenī, nirēju klubs “Daivings.lv” palīdzēs to atrast. Mūsu pieredzējušie zemūdens nirēji izmanto modernu aprīkojumu un tehnoloģijas, lai atrastu pat visgrūtāk atrodamās lietas. Uzzini vairāk par to šeit.

Kāpēc izvēlēties nirēju klubu “Daivings.lv”?

 • Mēs esam apmācīti un pieredzējuši nirēji, kas strādā droši un efektīvi.
 • Mēs izmantojam modernu aprīkojumu, kas palīdz mums atrast pat visgrūtāk atrodamās lietas.
 • Mēs piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, tostarp:
  • Zemūdens objektu meklēšana
  • Zemūdens objektu izcelšana
  • Upes gultnes izpēte
  • Ezera dibena izpēte

Vai jūsu Iphone mobilais telefons joprojām darbosies, ja to izcelsiet no ūdens?

Tas ir atkarīgs no vairākiem faktoriem, tostarp no tā, cik dziļi telefons bija iegrimis, cik ilgi tas bija ūdenī, un kāda veida ūdenī tas bija.

Ja telefons bija iegrimis seklā ūdenī un tajā pašā dienā tika izcelts, tad ir liela iespēja, ka tas darbosies. Tomēr, ja telefons bija iegrimis dziļā ūdenī vai tajā pašā dienā netika izcelts, tad tā izredzes darboties ir mazākas.

Tāpat jāņem vērā, ka ūdenī esošie elementi var sabojāt telefona elektroniskās daļas. Tāpēc, ja telefons tiek izcelts, ir svarīgi to nekavējoties ievietot sausā, tumšā vietā un neieslēgt to vismaz 24 stundas. Tas ļaus ūdenim iztvaikot un samazinās bojājumu risku.

Ja vēlaties palielināt sava Iphone izredzes darboties, varat mēģināt to izžāvēt, izmantojot speciālu ierīci, piemēram, oksidētāju. Tomēr jāpatur prātā, ka šīs ierīces var būt dārgas un ne vienmēr darbojas.

Apple iPhone 14 Pro atrasts Daugavā!

Kā saņemt palīdzību?

Ja esat zaudējis savu Iphone mobilo telefonu ūdenī, lūdzu, sazinieties ar mums, lai saņemtu bezmaksas konsultāciju. Mēs palīdzēsim jums atgūt jūsu vērtīgo īpašumu.

Sazinieties ar mums pa tālruni 220-77-707 vai pasūtiet pakalpojumu šeit.

Mūsu nirēju atrastie priekšmeti zem ūdens

Kādi ir noderīgi padomi, lai nepazaudētu telefonu ūdenī?

1. Izmantojiet aizsargmaciņu vai ūdensnecaurlaidīgu apvalku. Tas ir vienkāršākais un efektīvākais veids, kā pasargāt savu telefonu no ūdens.

2. Esiet uzmanīgi, kad ēdat vai dzerat pie ūdens. Nereti mēs esam tik nodarbināti ar sarunu vai citu nodarbi, ka nepievēršam uzmanību tam, ko darām ar rokām.

3. Izvairieties no niršanas vai peldēšanos ar telefonu. Pat ja jūsu telefons ir ūdensizturīgs, tas joprojām var tikt bojāts, ja to iemērc sālsūdenī vai ūdenī ar augstu smilšu saturu.

4. Ja jūsu telefons ir iekritis ūdenī, nekavējoties izņemiet to. Jo ilgāk telefons paliek ūdenī, jo lielāka iespēja, ka tas tiks bojāts.

5. Neatveriet ūdenī nokļuvušu telefonu. Tas var izraisīt īssavienojumu un vēl lielāku bojājumu.

6. Ievietojiet ūdenī nokļuvušu telefonu sausā, tumšā vietā. Tas ļaus ūdenim iztvaikot.

7. Ja tas nedarbojās, neieslēdziet ūdenī nokļuvušu telefonu vismaz 24 stundas. Tas ļaus visam ūdenim iztvaikot un samazinās bojājumu risku.

8. Ja jūsu telefons nedarbojas pēc tam, kad esat to izžāvējis, varat mēģināt to izžāvēt, izmantojot speciālu ierīci, piemēram, oksidētāju. Tomēr jāpatur prātā, ka šīs ierīces var būt dārgas un ne vienmēr darbojas.

9. Ja jūsu telefons joprojām nedarbojas, nogādājiet to servisā.

10. Veiciet regulāras dublējumkopijas sava telefona datiem. Tas ļaus jums atjaunot savus datus, ja jūsu telefons tiks bojāts vai pazaudēts.

Papildus šiem padomiem varat arī izmantot šādus ieteikumus:

 • Izmantojiet telefonu tikai drošos apstākļos, kur ir maz ticams, ka tas ieklips ūdenī.
 • Ievietojiet savu telefonu aizsardzības futrālī, kad to neizmantojat.
 • Izvēlieties telefonu ar augstu ūdensizturības pakāpi, Iphone vai Samsung S sērija.

Ievērojot šos padomus, jūs varat samazināt risku pazaudēt savu telefonu ūdenī.

Uzzini vairāk par: Zemūdens meklēšana