Niršanas vietas

Daivings Francijā

Organizēts brauciens daivingā Francijas dienvidos

Franču flotes oficieris Žaks Ivs Kusto un inženieris Emils Ganjans, izgudrojot 1942 gadā akvalangu, vairākiem miljoniem cilvēku atklāja zemūdens pasaules krāšņumus. Pats Kusto vēlāk teica, ka šis izgudrojums ne tikai uzdāvināja cilvēcei dzelmi, bet arī deva cilvēkiem iespēju izmantot zemūdens pasauli pēc sava ieskata.

Datums: 2019.gada 19-26.maijs

Daivinga ceļojuma cenā iekļauts

  • 10. ieniršanas ar latviešu instruktoru
  • transfēri un gaisa uzpilde
  • dzīvošana 4.vietīgās mājiņā
  • ūdenslīdēja sertifikāta iegūšana ar 50% atlaidi (piesakoties līdz 15.aprīlim)

Daivings Francijā

Modernās niršanas Žaks Ivs Kusto (Jacques-Yves Cousteau) pirmslicējs ir dzimis Bordeaux pilsētā 1910. gadā. Kopā ar Emils Ganjans (Emil Gagni) viņš izveidoja pirmo neatkarīgo regulatoru, ko nosauca par Aqualung, kas radās Vidusjūras dzidrajos ūdeņos. Ienirstot Jūs sapratīsiet, kapēc niršana ar akvalangu Francijā ir viens no labākajiem daivinga pielietojumiem.

Daivings Francijā ir piemērots gan iesācējiem, gan arī profesionāliem nirējiem. Ik dienas notiek izbraucieni no RIB laivas piestātnes uz rifiem un rezervātiem. No RIB laivas notiek divas ieniršanas dienā, starp ieniršanām notiek pusdienošana. Daivinga laivas apkalpe runā latviešu valodā, ir ļoti draudzīga un izpalīdzīga. Daivinga izbraukuma laikā ir iespējams redzēt un nofotogrāfēt dažādus vidusjūras jūras iemītniekus – bruņurupučus, murēnas , rajas kā arī citus eksotiskus dzīvniekus.

Vidusjūrā sastopamās dzīvības formas galvenokārt ienākušas no Atlantijas okeāna pēc pilnīgas jūras izžūšanas miocēnā, pirms aptuveni pieciem miljoniem gadu. Vidusjūrā sastopamajām sugām pēdējo piecu miljonu gadu laikā vajadzēja pielāgoties salīdzinoši siltākam un ar barības vielām mazākam ūdenim salīdzinājumā ar Ziemeļatlantijas ūdeni.

Interesantajos un dažādajos Vidusjūras daivinga saitos var nirt ar PAdi OWD, AOWD ūdenslīdēju sertifikātiem. Var noderēt arī Padi Deep, Padi Underwater Photographer un Padi Underwater Videographer ūdenslīdēju sertifikāti. Iesācējus ūdenslīdējus ir iespēja sagatavot Rīgā, pirms brauciena. Brauciena laikā iespējams arī iegūt lielu ūdenslīdēja pieredzi un daudzus jaunus draugus brauciena laikā.

Iespēja apskatīt slavenās DienvidFrancijas pilsētas Nīca, Santrope, Kannas
Piemērota vieta ģimenēm

Cena 650,- Euro + transfērs
Uzziņas t.22077202