Konteineru baseini Latvijā

Peldēšana un niršanas pirmie soļi baseinā no konteineriem

Uzņēmuma struktūra “Konteineru baseini” radās meklējot iespēju, zemūdens niršanas klubam “Daivings”, kā nodrošināt nepārtrauktu apmācību siltā ūdenī, vismaz 8 mēnešus gadā. Konteineru baseinu projekts tika uzsākts 2020.gada beigās, izpētot dažādu baseinu veidus un izvēloties izstrādāt baseinus, kas ir veidoti no jūras pārvadājumu konteineriem.

  • Kontakti par konteineru baseinu – Telefons/WhatsApp 22077202 Valters Preimanis

Konteineru tipa, izveidots uz 20 pēdu, jūras konteinera bāzes baseins, garums 6.00 metri, platums 2.40 metri, paredzēts Latvijas klimatam, aprīkots ar ūdens filtrāciju un termālo apsildi līdz 27C grādu siltam ūdenim. Baseins ir pārvietojams, tajā atrodas visas apsildes un filtrēšanas sistēmas, atrodas zemas virspusē, neprasa papildus bedres izbūvi.

Konteineru baseins privātmājai

Konteineru baseinu rašanās, pārvietojamais konteineru peldbaseins Nagel

Pārvietojamais konteineru peldbaseins Nagel, kurš ieguvis produktu dizaina balvu 2011.gadā, uz 20 pēdu jūras konteinera izveidotās bāzes, par baseinu pārveidotajā tērauda konteinerā ir aprīkots ar visām iekārtām, filtrēšanas un apsildes. Papildus modernajai peldbaseina tehnoloģijai katrā konteineru baseinā ir iebūvēta duša ar apgaismojumu un ģērbtuve.

Pārvietojamais konteineru peldbaseins Nagel
Pārvietojamais konteineru peldbaseins pasākumiem Nagel
  • Piegādes pakalpojums Container Pool, kas izmaksā 330 Euro/ dienā piedāvā izveidot Container Pool tieši baseina “lietošanas vietā” un pēc pasākuma to atkal aizved.

Viss, kas jums jādara, lai lietotu baseinu, tas ir jāpievieno elektrotīklam, jāuzpilda ūdens, un baseina ballīte var sākties.

Konteineru baseins niršanai

Niršanas pirmie soļi, kopā ar niršanas instruktoru konteineru baseinā. Konteineru baseins niršanas apmācībai, aizraujošāku skatītājiem padara baseina sienā izveidotais logs.

Konteineru baseins niršanas apmācībai
Konteineru baseins niršanas apmācībai

Konteineru baseins nāriņu pasākumam, PADI Mermaid

  • PADI nāriņu apmācības programma, (PADI Mermaid Program). PADI ar prieku paziņo par jaunās PADI Mermaid programmas uzsākšanu – kas paredzēta, lai ūdens entuziastiem sniegtu papildu iespēju viņu zemūdens aizraušanās izpētei.
  • Tā kā zemūdens peldētājas izrāda vēlmi atdarināt mītisko nāru zemūdens spējas, PADI niršanas centriem un kūrortiem šī ir lieliska iespēja piesaistīt un iegūt pilnīgi jaunu klientu loku.
  • Iespēja parādīt zemūdens pasauli visā krāšņumā. Konteineru baseins nāriņu pasākumam.
padi mermaid
Konteineru baseins nāriņu šovam

Dziļš baseins ar lielu logu filmēšanas vajadzībām

Filmu industrija / Fotogrāfija ir novērtējusi konteineru baseinus ar lieliem logiem. Kinorežisori un filmu operatori ir atklājuši, ka baseina zemūdens logi uzlabo iespējas, izmantot tos zemūdens ainu uzņemšanai. Tas ļauj izvairīties no niršanas radītās izmaksas un nepieciešamā specializētā aprīkojuma izmaksām. Ikviens video filmu operators, fotogrāfs, kurš aktīvi filmējis ainas zem ūdens, pastāstīs par piedzīvotajām grūtībām atrodoties zem ūdens. Profesionāļiem, izmantojot baseinu ar logu, tagad ir pieejams daudz laiks un iespējas uzņemt ar pareizo gaismu, kā filmēšanas laukumā dara aiz loga.

baseinā no konteineriem
Filmēšana konteinera baseinā caur baseina logu

Baseinu ieguvumi uz veselību

Peldēšana ir lielisks aerobās aktivitātes veids, kas attīsta ne vien fizisko izturību un nostiprina muskuļu spēku, bet ir arī lieliski atvieglo stresu un spriedzi.

Nenoliedzama ir peldēšanas pozitīvā ietekme uz cilvēka fizisko un garīgo labsajūtu, un peldēšanas tehnikas daudzveidība var tikt pielāgota dažādiem mērķiem. Lēns un slīdošs peldēšanas veids būs vairāk piemērots relaksācijai, savukārt intensīvākas slodzes pelde noņem arī sasprindzinājumu plecos un skaustā, kā arī tā trenē vēdera un pārējo ķermeņa muskulatūru. Ūdens uz ķermeni iedarbojas arī kā masāža, jo uz ķermeni vienlaikus iedarbojas pretestība – smaguma spēks un ūdens blīvuma radītais spiediens.