Nardymas ir nardymas

Narai Baltijos jūroje tarp Suomijos ir Švedijos tyrinės NSO

Paskelbta !trpst#/trp-gettext>
Povandeninis NSO
Povandeninis NSO
Povandeninis NSO

Profesionāli ūdenslīdēji Baltijas jūrā starp Somiju un Zviedriju pētīs NLO. Zviedrijas vadīta okeānu pētnieku grupa Baltijas jūras dzelmē atklājusi NLO, un pētnieku grupas Vandenyno X komanda vadītājs atzīst, ka grupa atgriezīsies pie paieška po vandenius pētījumiem pavasarī, kad jūras ūdeņi būs mierīgāki, vēsta CNN.

Zemūdens pētnieku grupa, ko vada zemūdens dzīļu pētnieks Peters Lindbergs (Peter Lindberg), no Baltijas jūrā nogrimušiem kuģiem izcēlusi dažādus objektus, un jūras dzelmē ir pamanījuši arī kādu apaļas formas objektu, kas atgādina NLO. Apaļais objekts atrasts 300 pēdu (apmēram 90 metru) dziļumā Botnijas līcī starp Somiju un Zviedriju.

Patlaban pastāv dažādas versijas par apaļā objekta izcelsmi, un viena no tām ir, ka tas ir citplanētiešu gaisa kuģis (NLO). Citas izskanējušās versijas – objekts ir nogrimis Krievijas karakuģis vai arī Stonhedžas jūras versija.

Dailymail raksta, ka Baltijas jūras dzelme ir pārpildīta kuģu vrakiem, un kopumā tajā atrodami apmēram 100 tūkstoši dažādu nogrimušu objektu.