Дайвінг і підводне плавання

Підводне орієнтування

Спортсмен з підводного орієнтування

Підводне орієнтування є одним із Латвійські підводні види спорту veidiem.  Aicinām pieteikties Latvijas zemūdens sportistus і zemūdens sporta niršanas veterānus, sakarā ar vēsturisko atmiņu uzkrāšanu! Zvaniet 22077202 (Valters) vai sūtiet ziņu izmantojot kontaktformu.

Підводне орієнтування
Zemūdens orientēšanās ir zemūdens sports

Kas ir Zemūdens orientēšanās?

Підводне орієнтування ir sporta sacensību veids, kurā tiek apvienoti zemūdens niršanas un orientēšanās elementi. elementi. Zemūdens orientēšanās prasa no zemūdens nirēja tehnisku izpratni, koordināciju un citas prasmes prasmes.

Підводне орієнтування ir populārs Vācijās austrumu niršanas klubos. Starptautiski ar sportu nodarbojas sports Ēģiptē , Tunisijā , Kolumbija, Kazahstāna , Austrumeiropa, kā arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Horvātija, Serbija, Igaunijā un Austrijā izmantot niršanas klubus.

Спортсмен з підводного орієнтування
Спортсмен з підводного орієнтування

Zemūdens orientēšanās ir zemūdens sporta veids, kur sportisti sacenšas zem ūdens izmantojot monopleznu vai pleznas, speciāli pielāgotu akvalangu un navigācijas ierīces (kompasu un attāluma mērītāju), lai paveiktu noteiktu maršrutu ar augstu precizitāti īsākā laikā. (Angliski – underwater navigation)

Zemūdens orientēšanās sacensību veidi

  1. M kurss (zonas) – sauc par M pēc maršruta formas. Distances garums ir 590 metri. Maksimālais laiks 00:15:20. Maršutā ir boja, 3 zonas un finiša līnija. Zonas jāapiet no ārējās malas.
  2. Orientieri – ietver starta boju un 5 orientierus, kur pēdējais no tiem ir finišs. Sasniedzot orientieri sportistam tas ir jāfiksē (iegremdējot vai rotējot). Kopējais maršruta garums 650 metri. Pēc noteikumiem starp orientieriem attālums ir 100—150—100—100—200 metri.
  3. Zvaigzne – ietver starta boju un 5 orientierus, kur katrs ir jāfiksē un 5 zonas, kuras jāapiet no ārējās malas Kopējais maršruta garums 620 metri.

Es mīlu Zemūdens orientēšanos

underwater navigation