Курсы дайвинга

Программа «PADI Adaptive Support Diver» — для друзей или членов семьи, которые ныряют с дайверами с особыми потребностями.

Ja tev ir paziņa vai draugs, kurš pārvietojas riteņkrēslā, ir ar kustību traucējumiem, atgūstas pēc insulta vai ir ar izteikti neskaidru redzi, tad tas nav šķērslis, lai iemācītos nirt ar akvalangu, pieredzēt bezsvara lidojumu zemūdens pasaulē, un pat kļūt par sertificētu ūdenslīdēju. 🥳🤿 Aiciniet savus draugus un paziņas uzsākt apmācības šogad, niršanas apmācība programma ir bezmaksas, niršanas klubā “Daivings.lv”. 🥳🤿

“PADI Adaptive Support Diver” programma

Draugiem vai ģimenes locekļiem, kuri nirst kopā ar nirējiem ar speciālām vajadzībām noderēs apmācības programma “PADI Adaptive Support Diver”, kas ir paredzēta nirējiem, kuri nirst kopā ar nirējiem ar speciālām vajadzībām!

  • Kļūstot zinošākam un apzinātākam par individuāliem apsvērumiem, nirstot ar cilvēkiem ar invaliditāti.
  • Adaptīvi paņēmieni, ko var izmantot, nirstot kopā ar draugiem ar garīgām un/vai fiziskām problēmām.

Apmācības programmu var uzsākt “PADI Open Water Diver” vai “PADI Freediver”, kuri ir vismaz 15 gadus veci un ir pabeiguši EFR primārās un sekundārās aprūpes kursu, 24 mēnešu laikā, aicinām apmeklēt “PADI adaptīvā atbalsta” nirēju kursu. Ieteicams arī iepriekš pabeigt “Пиковая плавучесть PADI” kursu, kur jūs praktizētu perfektu peldspēju.

Uzzini vairāk par programmu, здесь

Kā pieteikties uz “PADI Adaptive Support Diver” programmu

Начиная с 2022 года желающие могут подать заявку на обучение на курсах PADI Adaptive Support Diver, эти курсы дайвинга проходят в Риге или путешествуем по всей Латвии, если в группе 3 и более человек. Инструктор по дайвингу имеет 17-летний опыт дайвинга, PADI MSDTАдаптивные техники PADI и EFR (Emergency First Response) instruktors Valters Preimanis.

Pieteikties adaptīvā atbalsta niršanas kursiem pa telefonu Tel. 220-77-202 vai aizpildot formu https://daivings.lv/kontakti/.