Курси дайвінгу

PADI Public Safety Diver

Водолаз громадської безпеки

Водолаз громадської безпеки (Sabiedriskās drošības nirējs) zemūdens niršanas specializācija Jums dod iespēju sadarboties ar vietējām varas iestādēm, kā piemēram, Iekšlietu ministrijas, uzdevumā un būt daļai no niršanas glābšanas komandas, kā arī veikt niršanas pierādījumu meklēšanas, fiksēšanas un arī dažādu objektu izcelšanas darbus.

Водолаз громадської безпеки varbūt zemūdens kriminālizmeklēšanas darbs, ja tas Jums nepieciešams, tad šis zemūdens niršanas kurss ir domāts jums. Lai arī sabiedriskās drošības niršanas specializācija var būt jautrs un aizraujošs piedzīvojums, tas ir nopietns un prasa īpašu apmācību. PADI sabiedriskās drošības nirēju specialitātes kurss dod jums labu pamatu, uz kura balstīties, un māca jums gan virszemes, gan zemūdens prasmes, kas jums varētu būt vajadzīgas darbā.

Lai pieteiktos Public Safety Diver, Sabiedriskās drošības nirēju kursos, jums jābūt sertificētam kā PADI Advanced Open Water Diver nirējam un vismaz 18 gadus vecam. Līdz kursa beigām jums ir jāiziet arī PADI Rescue Diver sertifikāts.

Водолаз громадської безпеки laikā Jūs tiksit iepazīstināts ar īpašajām zemūdens niršanas procedūrām, aprīkojumu, pierādījumu vietas apstrādes, sakaru un dokumentācijas prasībām, kas paredzētas niršanas sabiedriskās drošības operācijai. Četru niršanu laikā atklātā ūdenī jūs praktizēsit zemūdens kompasa navigāciju, mezglu sasiešanu, dažādus meklēšanas paņēmienus, objektu un automašīnas izcelšanu, sakarus ar virvēm un glābšanas paņēmienus nelaimē nonākušam ūdenslīdējam, kā arī daudz ko citu.

Схожі курси підводного плавання в розділі

Pieteikties kursam, PADI Водолаз громадської безпекивикористання Контактний формуляр або зателефонувавши за номером телефону, вказаним на сторінці.