КораблекрушенияДайвинг

Погружение в историческое наследие Балтийского моря

Наследие истории Балтийского моря, погружение на затонувшие объекты доступно для технических дайверов. Тральщик «Енисей» лежит на глубине 47 метров с одного борта, температура воды 4С хорошо сохранила это кораблекрушение, являющееся памятником культуры Эстонии.

Mīnu kuģis “Yenisei”

Ļoti labi saglabājies vraks šobrīd atrodas 47 m dziļumā. Redzamība pārsvarā ir no 5 līdz 10 metriem. Ir pilnīgi tumšs, un jums ir nepieciešama laba zemūdens lampa. Vraks guļ ar 35-40 grādu slīpumu labajā pusē, jo tam dziļais V formas ķīlis. Uz kuģa ir redzami pieci, 76mm lielgabali.
Uz kuģa ir redzamas daudzas daļas, jo tas guļ uz grunts uz viena sāna. Kuģa vraks ir vietām apsegts ar tīkliem, tīklos ir redzami vairāki roņi.

Niršana 47 metru dziļumā

Niršanas kluba “Daivings” instruktors Valters, kopā ar diviem tehniskajiem nirējiem, Martins un Jevgenijs no Latvijas un vienu Igaunijas nirēju apsekoja mīnu licēju “Yenisei”, tas bija 90 m garš Krievijas mīnu kuģis, palaists ūdenī 1910. gadā. 1915. gada 4. jūnijā to pie Igaunijas krastiem, kas tolaik bija Krievijas teritorija, torpedēja vācu zemūdene U-26.

Что такое технический дайвинг?

Tehniskā niršana ļauj paplašināt savu niršanu ārpus “non-stop” atpūtas niršanas ierobežojumiem. Tas ļauj plānot ilgākas niršanas seklākos dziļumos vai plānot niršanas sarežģītākos dziļumos un vietās. Tehniskā daivera apmācības un sertifikācijas kurss TEC DEEP ir pieejams niršanas klubā “Daivings”.

Kur pieteikties, lai nodarboties ar tehnisko niršanu?

🤿😀 Для консультации или помощи звоните инструктору PADI Diver т. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202) для консультации и подводного плавания.

Pieteikties uz telefonu vai WhatsApp 220-77-202 vai https://www.facebook.com/daivings