Tauchen und Unterwassertauchen

Erneuern Sie Ihr Tauchzertifikat

Sākot ar 2020. gadu PADI ir ieviesis digitālu e-sertifikātu. Sertifikāts ir derīgs digitālā formātā, plastikāta karte nav nepieciešama.

Lai atjaunotu pazaudētu zemūdens niršanas sertifikātu ir nepieciešams uz e-pastu nosūtīt vārdu, uzvārdu, dzimšanas datumu, gadu. Jānorāda pasta adrese uz kuru vēlaties saņemt sertifikātu un jāapmaksā jauna sert. izgatavošana. 45,- Eur.

Ja Jums nav vēl nav zemūdens niršanas pieredzes, tad sākam ar starptautisko  Open-Water-Taucher kursu, kas ir pamats un zināšanu bāze visiem nākamajiem kursiem. Sagatavojam, apmācam un sertificējam ūdenslīdējus jau 20 gadus. Piedāvājam 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Instructor). Wir organisieren Tauchausflüge, folgen Sie uns!


Lerne mehr über Tauchausbildung unter Wasser Und PADI OWD Training in Lettland nach PADI Organisationen professioneller Tauchlehrer Normen.