Курси дайвінгу

Корпоративне навчання дайвінгу

Korporatīvā daivinga apmācība Jūsu uzņēmumam vai iestādei. Instruktoram ir iespēja braukt līdzi Jūsu kolektīvam vai grupai un veikt ūdenslīdēju apmācību komandējuma izbraukumā vai ceļojuma laikā. Zemūdens niršanas apmācība uzņēmumiem notiek komfortablos apstākļos baseinā un slēgtā ūdenstilpnē, pēc PADI apmācību sistēmas. Daivinga apmācību laikā studenti apgūs visas nepieciešamās prasmes, kuras nepieciešamas, lai iegūtu starptautisku zemūdens akvalangista sertifikātu pēc pasaulē lielākās zemūdens apmācības organizācijas, Padi apmācības sistēmas.

Корпоративний-дайвінг-тренінг

Korporatīvā daivinga apmācību laikā studentam tiks piešķirts viss, kas ir nepieciešamais zemūdens niršanas apmācībām. Pēc korporatīvās zemūdens niršanas apmācību beigšanas students varēs piedalīties daivinga ceļojumos un niršanas ekspedīcijās, kā arī veikt tālāku навчання підводному плаванню, lai paplašinātu niršanas prasmes.

Korporatīvā daivinga apmācību laikā iespējams nokārtot sertifikātus

  1. Open Water Diver sertifikāts
  2. Відкрийте для себе сертифікат підводного плавання
  3. Сертифікат цифрового підводного фотографа
  4. PADI (Junior) Open Water Diver sertifikāts

Piesakāties individuālai ūdenslīdēju vai arī korporatīvai uzņēmuma zemūdens apmācībai pēc PADI zemūdens niršanas apmācību sistēmas jau šodien izmantojot Контактний формуляр vai tālruni. t.22077202