Курси дайвінгу

Курси підводного відеооператора

Підводний відеооператор PADI

Kam būtu jāapmācās par zemūdens video operātoru (Underwater Videographer)?

Video filmēšana ir labākais veids, ka saglabāt un nodot citiem zemūdens pasaulē redzēto un dinamiku. Ja tu vēlies izveidot skaistākos video klipus zemūdens pasaulē, tad šis kurss ir priekš tevis.

Uzzini vairāk par kursa programmu šeit – Курси підводних зйомок I та II рівня

Ja tev ir Паді Open Water Diver sertifikāts, tad tu vari pieteikties PADI Underwater Videographer kursam. Zemudens operatoru kursam var pieteikties arī Юніор Open Water Diver no 10 gadu vecuma.

Підводний відеооператор PADI

Padi ūdenslīdēju instruktors izstāstīs, kā izvēlēties un rūpēties par zemūdens video aparatūru, kas var būt gan profesionāla zemūdens video kamera “RED” speciālā alumīnija korpusā, gan arī vienkāršāka zemūdens filmēšanas kamera “Gopro”. Apmācību laikā tiks pasniegti tādi zemūdens filmēšanas pamati, kā ekspozīcija, asums, stāsta veidošana, filmēšanu par posmiem (sekvencēšanu). Pēc iegremdēšanās Jūs apgūsiet zemūdens video filmas veidošanas un labošanas procesus kādā no populārām video veidošanas programmām. Kursa nobeigumā tiks izniegts starptautisks ūdenslīdēja operatora sertifikāts “PADI Underwater Videographer” ar īpašu identifikācijas numuru.

Uzzini vairāk par zemūdens radošajām fotografēšanas un filmšanas specialitātēm

Piesakies zemūdens video operātoru kursam ( PADI Underwater Videographer) , dolomīta ūdenskrātuvē Sloka, un iegūsti 10% atlaidi nākot kopā ar draugu, тут!