Дайвінг і підводне плавання

Чому починати пірнати?

Cik dziļš bija tas pēdējais daivs? Vai bija redzemas haizivis? Vai tika atrasti kādi dārgumi? Šie un vēl citi jautājumi tiek parasti parsīti nirējiem, kad viņi atgriežas no kāda ceļojuma.

Uz to parasti varu atbildēt: nirēji parasti nenirst pārāk dziļi, haizivis nav tik bīstamas kā mēdiji to ir publicējuši, un dārgumus nav nepieciešams vest uz mājām, lai niršanas prieks būtu lielāks.

Tad kādēļ vispār jāsāk nodarboties ar daivingu?

Tik jāiedomājas moments, kad esi kādā citā pasaulē, un skaties, no kurienes esi nācis. Izrādās, ka esi bijis uz maza zemes gabala salīdzinājumā ar zilo ūdens pasauli. Uz zemes ir kalni un ielejas, tuksneši un pārapdzīvotas pilsētas, bet visneparastākas vietas un dzīvās būtnes var sastapt tikai zamūdens pasaulē!

Nākamo reizi, kad atrodaties lidmašīnā, paskatieties uz mākoņiem. Ļoti labi zinām, kas zem tiem atrodas, bet nākamo reizi, kad skatieties uz jūru, iedomājaties, kādas neparstas lietas un dzīvības atrodas zem ūdens virsmas.

Daivings ir atpūtas veids zem ūdens, relaksācija pēc saspringtām darba gaitām un, protams, mazliet adrenalīna devas. Jūs būsiet pārsteigts par jaunām izjūtām. Ienirstot, būs iespēja ieraudzīt mūsu planētas eksotisko floru un faunu, ieraudzīt neparastas krāsas un pirmatnējo okeāna skaistumu. Laipni lūgti piedzīvojumā!

Ja esat nolēmis to izmēģināt-apsveicu Jūs ar veiksmīgu izvēli, jo daivings ir brīnišķīgs sporta veids visiem, un visus nākošos gadus Jūs pavadīsiet neparastos piedzīvojumos un neaizmirstamos atklājumos!