Дайвінг і підводне плавання

Ліцензії на дайвінг для туристичного відпочинку

Дайвер на відкритій воді, дайвінг-клуб

Daivošanas licences tūristu atpūtai Krētā

Питання та відповіді про підводне плавання готуються разом з дайвінг клуб Дайвінг, niršanas instruktoru Valteru Preimani. Parasti par zamūdens niršanu cilvēkiem ir daudzi jautājumi. Uzdot var arī savu jautājumu, izmantojot Контактний формуляр.

Daivošanas licence tūristu atpūtai

Konsultācija par daivošanas licenci tūristu atpūtai Krētā

Jautājums: Vai varat pastāstīt par daivinga licenses iegūšanu tūrisma nolūkiem? Ik pa laikam braucu ceļojumā uz kādu salu vai siltajām zemēm, vienmēr gribējies arī iedaivot, bet līdz šim neesmu saņēmies. Šogad braukšu uz Krētu un tur ir tas kuģa vraks. Tiesa gan viņš ir diezgan lielā dziļuma – 42 metri , kas laikam nav amatieriem. Bet pieredze varētu būt tik iespaidīga, ka sāku apsvērt domu iziet kursus. Vai varat pateikt kādus kursus vajadzētu priekš tāda tūrisma veida atpūtas un niršanai dziļākos ūdeņos? Kā arī cik ilgu laiku tas aizņem un cik izmaksā? Kādas ir opcijas cilvēkam, kurš nekad nav redzējis gaisa balonu ? 🙂

Vajadzīga nirēju apmācība, lai nirtu 40 metru dziļumā

Atbilde: Lai nirtu ar akvalangu uz 40 metriem ir vajadzīga sekojoša nirēju apmācība, nokārtota teorija un nokārtoti nirēju sertifikāti.

Lai to visu nokārtotu ir vajadzīgas vismaz 2 nedēļās. Apmaksājot visus kursus uzreiz Jūs saņemsiet atlaidi.
Zvaniet vai rakstiet 220-77-202 PADI Nirēju instruktors Valters

Візьміть участь у створенні басейну, де можна навчитися дайвінгу для дітей та початківців

Nirēju klubs “Daivings” 2021.gadā ir apņēmies pabeigt baseinu ūdenslīdējiem. Pabeidz apmācību un 15% no tavas apmācības cenas tiks novirzīts baseina izveidē. Baseins būs piemērots rehabilitācijas nolūkiem.. Jums ir iespēja piedalīties un ar savu dalību atbalstīt nirēju baseina veidošanu, kā arī iespējams ziedot baseina izveidē. Vairāk par niršanas baseinu bērniem un iesācējiem lasi šeit.