Дайвінг

Diver BH2 збирається встановити новий рекорд Гіннеса

Foruma Daivings.lv aktīvākais zemūdens nirējs BH2, kura sasniegumu sarakstā ir Baltās haizivs maketa izveide, kā arī Nesijas plentazaura līdzinieka izveide, kopā ar saviem atbalstītājiem, gatavojas uzstādīt jaunu Ginesa rekordu, kurš ir saistīts ar zemūdens dambretes spēlēšanas rekordu! Lasiet vairāk par gatavošanos zemūdens dambretes rekordam forumā

Kā ziņo pasākuma iniciātors BH2:

Tātad, kā būsiet pamanījuši, jau kādu laiku atpakaļ iesākās diskusija par dambretes spēlēšanu zem ūdens. Doma bija pārspēt igauņus dambretes spēlēšanā zem ūdens, kopējais cilvēku skaits igauņiem esot bijis 52, un uzstādīt jaunu Ginesa rekordu – visvairāk cilvēku, kas vienlaicīgi spēlē dambreti zem ūdens. Ceram, ka spēsim savākt ap 100 dalībnieku. Esam sapratuši, ka iecerētā doma ir paveicama.

Vieta: Natālijas Draudziņas ģimnāzijas baseins.

Dalībnieki: visi, kas vēlas un kam ir kaut OWD sertifikāts (vai analogs). Pieteikšanās jau šobrīd pie manis privātā sarakstē, vēlāk skatīsimies, ja trūks daiveru, lūgsim palīdzību klubiem.

Dambretes galdiņi: uz šo brīdi viens paraugs ir uztaisīts un tas ir pietiekoši labs, lai tādā pašā veidā uztaisītu pārējos 50 galdiņus. Galdiņš no organiskā stikla, uzlīme. Kauliņi no kompozītsveķiem, cementa un krāsas.

Daivinga inventārs: iecerēts, ka katrs pats, kas pieteiksies, pats arī gādā sev inventāru, balonu. Jāskatās, jo ir skaidrs, ka ne jau katram mājās ir pilns aprīkojuma komplekts, nāks tuvāk laiks, ja būs liela neskaidrība šajā jautājumā, domāsim.

Sponsors: šobrīd aktīvi tiek meklēts sponsors šī pasākuma veiksmīgai norisei.

Laiks: Laiks vēl nav zināms, bet visdrīzākais tas mūs maijā. Tiks paziņots atsevišķi.

Мета заходу: uzstādīt Ginesa rekordu un gūt gandarījumu pašiem sev.

Esam izstudējuši arī Ginesa izvirzītās prasības, viss ir pietiekoši vienkārši un saprotami, lai būtu paveicams. Galvenais ir visu dokumentēt, fotografēt un filmēt, izziņot vietējai presei, dabūt pāris neatkarīgus lieciniekus un neko nesaputrot. Pašiem spēlētājiem – pirms spēles jāreģistrējas (būs meitenes, kas visu pierakstīs), piedevām jāierodas ar kādu personu apliecinošu dokumentu, jo , ja rekords tiks uzstādīts (kā gan citādāk) un vēlēsieties saņemt oriģinālu Ginesa rekorda sertifikātu, jums pašiem būs tas jāpieprasa Ginesam (tas maksā 15,- mārciņas + pasta izdevumi), jo mēs aizsūtīsim kopējo piedalījušos sarakstu uz Londonu, tālāk viss atkarīgs no jūsu vēlmēm.

Sīkāk visu procedūru aprakstīsim vēlāk.

Tā, tas šobrīd viss, ja ir kādi jautājumi, priekšlikumi, rakstiet forumā, privāti vai uz meilu:bh2@inbox.lv. Varat arī zvanīt 2_6_8_4_1_4_2_7