Курси дайвінгу

Навчання дайвінгу для дітей

Daivinga apmācība bērniem ir aizraujoša. Kāpēc vajadzētu mācīt savu bērnu ūdenslīdēju apmācībai? Tas ir lielisks veids , visiem būt kopā ar ģimeni, it īpaši ja abi vecāki jau ir izgājuši ūdenslīdēju kursus un tiem ir Open Water Diver vai augstāka zināšanu līmeņa apliecinošs sertifikāts. Bērnu apmācība notiek tikai vecāku vai aizbildņa tiešā uzraudzībā, tā ir iespējama jau no 8. gadu vecuma, izejot Bubblemaker або Команда PADI Seal daivinga apmācību programmas. Zemūdens niršanas apmācību laikā, kas notiek vecāku vai aizbildņa uzraudzībā bērns var sasniegt 2. metru dziļumu izejot Bubblemaker kursu un 4. metru dziļumu apmācoties Команда PADI Seal.

Daivinga apmācība bērniem dalās divās daļās

Bubblemaker zemūdens niršanas apmācību programmā bērns apgūst elpošanas pamatus zem ūdens, tam ir pilns набір спорядження для підводного плавання, ieskaitot masku, elpošanas regulatoru, peldspējas vesti un pleznas. Kursa laikā bērns var sasniegt maksimālo dziļumu – 2 metri, tas arī Pēc kursu beigšanas bērns saņem savu pirmo sertifikātu.

Команда PADI Seal У програмі навчання дайвінгу дитина виконує п’ять AquaMissionяку він виконує в повному обсязі набір спорядження для підводного плавання, pēc kuru pabeigšanas tas var nirt līdz 4 metru dziļumam. Viena no apmācību programmām ietver nakts ieniršanas veikšanu.

Навчання дітей-водолазів

Pie mums, niršanas klubā “Daivings”, strādā vairāki augsta līmeņa PADI sertificēti instruktori, kuri pasniedz gan навчання індивідуальних водолазів, однак skolēnu vecuma ūdenslīdēju apmācība, та навчання підлітків-дайверів корпоративне підводне навчання.

налагодити зв'язок ar bērnu ūdenslīdēju instruktoru, ja vēlaties iziet ūdenslīdēju kursus vai kādu підготовка за спеціальністю дайвінг та отримати міжнародно визнаний сертифікат.