Den lettiska dykinstruktören tilldelas PADI Elite Instructor award

Valters Preimanis Padi Instructor Elite 2021

Niršana ar akvalangu ir liela mūsu dzīves daļa, par ko liecina PADI Elite Instructor apbalvojums.

Zemūdens nirēju apmācības 2022.gadā virzās uz priekšu labi, šogad mūsu mērķis ir iegūt zelta PADI Elite Instructor balvu. Niršanas kluba “Daivings”,  PADI MSDT-instruktör Valters Preimanis, 4. gadu pēc kārtas (2018, 2019, 2020, 2021) saņem PADI Elite Instruktör apbalvojumu un pateicās visiem palīgiem.

Paldies visiem Latvijas nirējiem, akvalangistiem par ūdens mīlestību. Milzīgs paldies klubam Divemasteriem, daivinga palīgiem instruktoriem par jūsu ieguldīto lielisko darbu un pastāvīgo atbalstu!

Paldies brīnišķīgiem cilvēkiem par nirēju kluba atbalstu – Mārtiņam, Margaritai, Līvai, Gintam, Rihardam, Igoram, Ruslanam, Andrim, un visiem ekspertu palīgiem, kuri palīdzēja mūsu projektā – Andrim, Edgaram, Imantam, Aldim, Norai, Artim, Gatim, Artūram , Uģis, Edgars, Jānis, Gundars, Eduards, Arnis u.c.

Apsveikums:
PADI® organizācijas vārdā es priecājos jums piešķirt 2021. gada PADI Elite Instructor Award balvu. Šī balva tiek pasniegta kā atzinība par jūsu smago darbu un centību kā PADI profesionālim, kā arī kā daļa no organizācijas paplašinātajām COVID Relief saistībām dalībniekiem, kuri godā Elites instruktoru vērtējumus līdz 2022. gada beigām.

Paldies.

Om du också letar efter äventyr i undervattensvärlden, gå med i undervattensdykklubben @dykningslv  och här…

Var kan man ansöka om att träna dykning i Lettland?

🤿😀 Om du letar efter råd eller hjälp, ring en PADI dykinstruktör t. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202) för att hitta råd och träna dykning.