Дайвинг

Женский день дайвинга PADI

Женский день дайвинга PADI с дайвингом

Šogad mēs aicinām sievietes, zemūdens nirējas pievienoties globālajām svinībām un ieniršanai 2021.gada 17.jūlijā, lai palīdzētu radīt līdzsvaru starp cilvēkiem un okeānu. Kopā ar niršanas klubu “DAIVINGS” un PADI niršanas treneri, instruktoru Valteru Preimani un niršanas kluba palīgiem, Daivinga Meistariem (PADI Divemaster).

Pieteikt dalību PADI sieviešu niršanas dienas pasākumā

Par PADI sieviešu niršanas dienu

Kopš 2015. gada 183 valstīs ir notikuši 4000 sieviešu niršanas dienu pasākumi, kuros nirēji pulcējās, lai veiktu pludmales un zemūdens talkas, uzstādītu pasaules rekordu par garāko zemūdens sieviešu ķēdi, – un, protams, lai pirmoreiz elpotu zem ūdens.
Gadu gaitā PADI sieviešu niršanas diena ir izaugusi par pasaules mēroga svētkiem, kas pulcē visus – ne tikai sievietes. Diena veicina globālu kopienu, kas mudina visu dzimumu, vecumu, rases, izcelsmes un spēju nirējus droši un droši izpētīt un aizsargāt zemūdens pasauli.

Женский день дайвинга PADI с дайвингом
Женский день дайвинга PADI с дайвингом

Pievienojies niršanas klubam DAIVINGS un turpini nirt

Pēc introdaiva pabeigšanas ir iespēja turpināt ūdenslīdēja apmācības un iegūt starptautisku ūdenslīdēja sertifikātu Atvērto ūdeņu nirējs, “PADI Open Water Diver” vai Paplašinātais atvērto ūdeņu nirējs “Advanced Open Water Diver”. Pēc nirēja sertifikāta iegūšanas, iesaistoties “Daivings.lv” instruktoru organizētajos ceļojumos, Tu varēsi apceļot Baltijas valstu skaistākās daivinga vietas – zemūdens parku Sloka Latvijā, iepazīsti līdzīgi domājošos niršanas sportistus, zemūdens cietumu Rummu Igaunijā, Niršana nacionālajā parka Zemaitija ezerā Plateliai Lietuvā kā arī iepazīt pasauli un izpētīt skaistākās zemūdens vietas uz mūsu planētas.