Подводно-технические работы

Как найти под водой два мобильных телефона Apple iPhone 13 Pro стоимостью 3000 евро

Ūdenslīdēji, Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda veic meklēšanas un izcelšanas darbus Misas upē pie Cenas un atgūst divus Apple iPhone 13 Pro, 3000 Euro kopējā vērtībā. Ūdenslīdējs veiksmīgi atrod divus nogrimušus mobilos telefonus, kuri nogrima, straumei ienesot atpūtnieku laivu, Misas upes koka zaros. 🤿😀✌️

Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda atrodas Misas upes meklēšanas misijā. Nirējs meklē telefonus un atrod tos, kaut arī redzamais attālums ar zemūdens lukturi ~0.25 metri, ūdens temperatūra ir 12C grādi. Niršanas kluba absolventi nodarbojās ar meklēšanu arī niršanas kursu ietvaros. Kā novērots, tad daļa no zemūdens niršanas kluba “Daivings.lv” PADI kursu absolventiem, kļūst par veiksmīgiem nirējiem arī zemūdens meklēšanas darbos!

Ikviens nirējs, kurš ir pabeidzis Дайвер-спасатель PADI и Search and Recovery niršanas kursu, var pieteikties un savus spēkus var izmēģināt meklēšanas darbos! Meklēšanas darbos piedalījās nirēji Rihards Rozenbahs, Ingūna Viļuma un instruktors Valters Preimanis.Par paveikto darbu tika saņemta pateicība par veiksmīgi izpildītu misiju!
Search and Recovery team, Daivings.lv ūdenslīdēju komanda

Pieteikt meklēšanas un izcelšanas darbus pa telefonu 220-77-202. 🤿😀✌️