Rescue Diver sertifikāts

Rescue Diver sertifikāts


Rescue Diver ir viens no sarežģītākajiem daivinga apmācību kursiem, jo saistās ar cilvēku glābšanu uz ūdens, kā arī apmāca atrisināt izveidojušās problēmas uz ūdens. Rescue Diver apmācību laikā Jūs apgūsiet zemāk uzskaitītās iemaņas.

PADI-Rescue-Diver-sertifikats

Students iegūs Rescue Diver zemūdens niršanas, daivinga prasmju apliecinošo sertifikātu, pēc pirmās palīdzības sniegšanas kursa Emergency First Response Primary un Secondary Care pabeigšanas un sekojošu iemaņu apgūšanas:

  1. Rīcība problēmu gadījumā (Self rescue)
  2. Kā atpazīt un novērst stresu daiveros
  3. Glābšanas ekipējums un kā ar to rīkoties
  4. Panikā esoša daivera glābšana
  5. Bezsamaņā esoša daivera glābšana

Rescue Diver  zemūdens daivinga apmācības programmu var uzsākt sasniedzot 12 gadu vecumu, ja ir pabeigts Underwater Navigation Adventure Dive kurss. Kursa laikā izmantojamais ekipējums ir maska, pleznas, akvalanga balons, neitrālas peldspējas ierīce ar zemspiediena inflātoru, regulātoru un spiediena mērītāju. Daiverim vēl ir nepieciešams neoprene vai cita materiāla tērps, kas kavē cilvēka ķermeņa atdzišanu zem ūdens un arī svaru josta. Speciāli kursam būs nepieciešama kabatas elpošanas maska, pirmās palīdzības ekipējums, skābekļa nodrošināšanas iekārta un citi.

Rescue Diver sertifikāts
Rescue Diver kursu laikā Jūs iegūsiet informāciju lai uzsāktu Divemaster sertifikāciju pēc PADI Profesionālo ūdenslīdēju instruktoru organizācijas sistēmas.