PADI Divemaster

PADI Divemaster sertifikāts


Izmaini savu dzīvi uz visiem laikiem un kļūsti par starptautiski atzītu PADI Divemaster, profesionālu ūdenslīdēju, 60 dienu laikā! Tu vari strādāt kādā no 5000 PADI daivinga centriem visā pasaulē!

Pirmā pakāpe profesionāla ūdenslīdēja gaitās, ar PADI Divemaster sertifikātu tu vari būt gan zemūdens gids, un vadīt zemūdens nirēju grupas zem ūdens, gan arī PADI Instruktora uzraudzībā veikt noteiktu zemūdens niršanas apmācību procesus. PADI Divemaster kurss dod teicamas prakses iespējas, kā strādāt ar ūdenslīdējiem, kā arī padziļina teorētiskās un praktiskās iemaņas, kas iegūtas PADI Rescue Diver kursā.

PADI Instruktori un PADI Divemaster vairāk nekā 50 gadus ir droši vadījuši nirējus zemūdens pasaulē. Pasniedzot pasaules populārāko niršanas mācību programmu, viņi ir izmainījuši daudzu cilvēku dzīvi un atveruši to sirdis un prātus uz slēpto dabas radīto skaistumu un pienākumu to aizsargāt.

PADI Divemaster programmas sastāvs
Zemūdens niršanas apmācības programma sastāv no teorētiskām un praktiskām zemūdens niršanas nodarbībām. Programmas mērķis ir attīstīt pretendentiem zināšanas un praktiskās iemaņas, kas ļautu: pavadīt sertificētus daiverus ieniršanās, asistēt PADI kursu un programmu norisēs, kas ir pietiekamas patstāvīgai PADI speciālo programmu vadīšanai atestētiem daiveriem.

PADI Divemaster sertifikāta iespējas

Padi Divemaster sertificēts zemūdens nirējs var strādāt kā profesionāls:

gids;
sertificētu nirēju pavadonis;
lokālās zemūdens floras un faunas zinātājs;
instruktora palīgs;
konsultants;
glābējs;
nirēju kuģa vai laivas komandas palīgs.

PADI Divemaster apmācību veids un kur pieteikties

Apmācības ir individuālas, informācija pa e-pastu info@daivings.lv vai 220-77-202. (Lai nokārtotu PADI Divemaster nepieciešami AOWD, Rescue un EFR sertifikāti, kārtojot uzreiz atlaide -15%)

PADI Divmaster

PADI Divemaster programmas sastāvs

Programma sastāv no teorētiskām un daudzām praktiskām zemūdens niršanas nodarbībām. Programmas mērķis ir attīstīt pretendentiem zināšanas un praktiskās iemaņas, kas ļautu: pavadīt sertificētus daiverus ieniršanās, asistēt PADI kursu un programmu norisēs, kas ir pietiekamas patstāvīgai PADI speciālo programmu vadīšanai atestētiem daiveriem.

PADI Divemaster sertifikāta iespējas

Pēc veiksmīgas eksāmenu nokārtošanas PADI Divemaster sertifikācija sniedz tiesības pāriet uz nākamo profesionāla nirēja apmācības kursu PADI Assistant Instructor, PADI Open Water Scuba Instructor.

Prasības PADI Divemaster kandidātiem

  • Vecums 18 gadi un vairāk;
  • PADI Rescue diver sertifikāts vai tā ekvivalents un vismaz 20 ieniršanu pieredze;
  • Sertifikācijai nepieciešamo ieniršanu skaits – 60.
PADI Divemaster DVD

Padi Divemaster DVD

PADI Divemaster DVD video kurss ir kļuvis par pirmo PADI DVD materiālu, kas ir papildināts ar latviešu subtitriem.  PADI Divemaster apmācības DVD pakāpeniski iepazīstina ar kursa apmācības un sagatavošanas procedūru un atspoguļo dažādus niršanas līdera profesionālās darbības virzienus:
  • brīfingu vadīšana;
  • kontroles nodrošināšana;
  • palīdzība iemaņu nostiprināšanā;
  • asistēšana instruktoram;
  • iepazīšanās programmu vadīšana.

Apgūt PADI Divemaster kursu, kļūs aizvien ērtāk – jūs varēsiet, mājās noskatoties video dzimtajā valodā, sagatavoties praktiskajām nodarbībām. Tieši šis video kurss ir kļuvis par pirmo PADI materiālu latviešu valodā, jo tieši niršanas līderim, kā topošajam profesionālim ir ļoti svarīga prasme novērtēt savu darbu no malas. Perspektīvā latviešu valodā tiks izdoti arī citi PADI video kursi uz DVD.  PADI Divemaster DVD, kursa apmācībai var iegādāties instruktora.

Uzzini visu par zemūdens niršanas apmācību, pēc PADI Profesionālo niršanas instruktoru organizācijas sistēmas.