Lancha para trabajo, con patrón, ¿se puede alquilar?

lancha AVON Adventure 620 con motor 140hp

Piesakies motorlaivas nomai, en esta página (Darbu vadītājs – “Dronelab” SIA, tālrunis tel. 220-77-202, e-pasts: mail @dronelab.lv)

Kādas motorlaivas ar kapteini ir iespējams nomāt?

  • Starptautisko ūdeņu motorlaiva AVON Adventure 620 ar motoru Yamaha 140hp. Ir auto piekabe, laivu var aizvest jebkurā vietā. Laivu ir arī iespējams ielaist jebkurā vietā, kur ir slips, tā sver 806kg ar motoru. Ātrums 32.94kn.  Cilvēku skaits 8, celtspēja, celtspēja 3086 kg.
  • Latvijas iekšējo ūdeņu, līdz 3km no krasta lietojama motorlaiva (Dulkan 370) ar motoru Mercury 5hp. Ir auto piekabe, laivu var aizvest jebkurā vietā Latvijā. Laivu ir arī iespējams ielaist (divi cilvēki) praktiski jebkurā vietā, jo tā sver 70kg bez motora. Cilvēku skaits laivā -5, celtspēja, celtspēja 700 kg . Ātrums 10.4kn.

Motorlaivas ir paredzētas darbam, nirēju atbalstam, zemūdens apsekošanai un atbalsts dažādos zemūdens darbos. Mūsu uzņēmuma kapteinim ir “Starptautiskā atpūtas kuģu vadītāja apliecība. (ICC) ir dokuments, kas nepieciešams, lai vadītu buru un motorizētos atpūtas kuģus, kuru garums nepārsniedz 24 metrus iekšējos ūdeņos, piekrastes ūdeņos, jūrā vai kuģošanas rajonā bez ierobežojumiem.”.

Kādiem darbiem izmanto motorlaivu ar kapteini?

Realizamos trabajos técnicos submarinos, kas ietver zemūdens mērījumu veikšanas, piestātņu apsekošanas, zemūdens meklēšanas, zemūdens labošanas un zemūdens tīrīšanas darbus. Ir iespēja veikt zemūdens tehniskos meklēšanas (Zemūdens sonors, batimetrija, zemūdens sānu sonors, zemūdens daudz-staru eholots, zemūdens magnetometrs un zemūdens metāla detektors) un izcelšanas darbus no ūdenstilpnēm.

Kas ir RIB motorlaivas?

RIB laiva jeb cietā korpusa piepūšamā laiva vai motorlaiva,  angļu valodas nozīmē Embarcación neumática semirrígida, jeb saīsinājumā RIB. Laivas neliela masa un labās gaitas īpašības tiek uzskatīta par vienu no RIB pamata priekšrocībām, kas palielina ekspluatācijas praktiskumu. RIB laivas lieliski derēs para bucearpara trabajos submarinos, para diversos deportes náuticos, pesca y diversos servicios especiales en el agua.

Darbu vadītājs – “Dronelab” SIA, tālrunis tel. 220-77-202, e-pasts: mail@ dronelab.lv