Sukeldumine ja sukeldumine

Allveeorienteerumine

Postitatud !trpst#/trp-gettext>
Allveeorienteerumissportlane

Allveeorienteerumine on üks Läti allveesport veidiem.  Aicinām pieteikties Läti allveesportlased ja sukeldumise veteranid, tõttu ajalooliste mälestuste kogunemine! Zvaniet 22077202 (Valters) vai saatke sõnum kontaktivormi kaudu.

Allveeorienteerumine
Zemūdens orientēšanās ir zemūdens sports

Kas ir Zemūdens orientēšanās?

Allveeorienteerumine ir sporta sacensību veids, kurā tiek apvienoti zemūdens niršanas un orientēšanās elementi. elementi. Zemūdens orientēšanās prasa no zemūdens nirēja tehnisku izpratni, koordināciju un citas prasmes prasmes.

Zemūdens orientēšanās sports ir populārs Vācijās austrumu niršanas klubos. Starptautiski ar sportu nodarbojas sports Ēģiptē , Tunisijā , Kolumbija, Kazahstāna , Austrumeiropa, kā arī Francijā, Spānijā, Itālijā, Horvātija, Serbija, Igaunijā un Austrijā izmantot niršanas klubus.

Allveeorienteerumissportlane
Allveeorienteerumissportlane

Zemūdens orientēšanās ir allveesport, kur sportisti sacenšas zem ūdens izmantojot monopleznu vai pleznas, speciāli pielāgotu akvalangu un navigācijas ierīces (kompasu un attāluma mērītāju), lai paveiktu noteiktu maršrutu ar augstu precizitāti īsākā laikā. (Angliski – underwater navigation)

Zemūdens orientēšanās sacensību veidi

  1. M kurss (zonas) – sauc par M pēc maršruta formas. Distances garums ir 590 metri. Maksimālais laiks 00:15:20. Maršutā ir boja, 3 zonas un finiša līnija. Zonas jāapiet no ārējās malas.
  2. Orientieri – ietver starta boju un 5 orientierus, kur pēdējais no tiem ir finišs. Sasniedzot orientieri sportistam tas ir jāfiksē (iegremdējot vai rotējot). Kopējais maršruta garums 650 metri. Pēc noteikumiem starp orientieriem attālums ir 100—150—100—100—200 metri.
  3. Zvaigzne – ietver starta boju un 5 orientierus, kur katrs ir jāfiksē un 5 zonas, kuras jāapiet no ārējās malas Kopējais maršruta garums 620 metri.

Es mīlu Zemūdens orientēšanos

underwater navigation