Sukeldumiskursused

Programm "PADI Adaptive Support Diver" – sõpradele või pereliikmetele, kes sukelduvad koos erivajadustega sukeldujatega

Postitatud !trpst#/trp-gettext>

Ja tev ir paziņa vai draugs, kurš pārvietojas riteņkrēslā, ir ar kustību traucējumiem, atgūstas pēc insulta vai ir ar izteikti neskaidru redzi, tad tas nav šķērslis, lai iemācītos nirt ar akvalangu, pieredzēt bezsvara lidojumu zemūdens pasaulē, un pat kļūt par sertificētu ūdenslīdēju. 🥳🤿 Aiciniet savus draugus un paziņas uzsākt apmācības šogad, niršanas apmācība programma ir bezmaksas, niršanas klubā “Daivings.lv”. 🥳🤿

“PADI Adaptive Support Diver” programma

Draugiem vai ģimenes locekļiem, kuri nirst kopā ar nirējiem ar speciālām vajadzībām noderēs apmācības programma “PADI Adaptive Support Diver”, kas ir paredzēta nirējiem, kuri nirst kopā ar nirējiem ar speciālām vajadzībām!

  • Kļūstot zinošākam un apzinātākam par individuāliem apsvērumiem, nirstot ar cilvēkiem ar invaliditāti.
  • Adaptīvi paņēmieni, ko var izmantot, nirstot kopā ar draugiem ar garīgām un/vai fiziskām problēmām.

Apmācības programmu var uzsākt “PADI Open Water Diver” vai “PADI Freediver”, kuri ir vismaz 15 gadus veci un ir pabeiguši EFR primārās un sekundārās aprūpes kursu, 24 mēnešu laikā, aicinām apmeklēt “PADI adaptīvā atbalsta” nirēju kursu. Ieteicams arī iepriekš pabeigt “PADI tippjõudlusega ujuvus” kursu, kur jūs praktizētu perfektu peldspēju.

Uzzini vairāk par programmu, siin

Kā pieteikties uz “PADI Adaptive Support Diver” programmu

Alates 2022. aastast on huvilistel võimalik kandideerida koolitusele PADI Adaptive Support Diver kursustele, need sukeldumiskursused toimuvad Riias või reisime läbi Läti, kui grupis on 3 või enam inimest. Sukeldumisinstruktoril on 17-aastane sukeldumiskogemus, PADI MSDTPADI adaptiivsed tehnikad ja EFR (Emergency First Response) instruktors Valters Preimanis.

Pieteikties adaptīvā atbalsta niršanas kursiem pa telefonu Tel. 220-77-202 vai aizpildot formu https://daivings.lv/kontakti/.