Sukeldumine ja sukeldumine

Uppunud Iphone või kuldne abielusõrmus, mida teha?

Postitatud !trpst#/trp-gettext>

Izsauc nirēju, profesionālus zemūdens meklētājus no nirēju kluba “Daivings”. Palīdzam cilvēkiem atgūt pazudušās mantas no zemūdens vides, vasarā vai ziemā! WhatsApp 220-77-202.

Mums vasarā cilvēki zvana bieži, karstais laiks cilvēkus aicina pie ūdeņiem un bezrūpīga atpūta beidzas ar vērtas lietu noslīcināšanu! Palīdzam atrast noslīkušās lietas! Populārākās noslīkušās lietas, ko cilvēki pazaudē Latvijas ūdeņos:
  1. Kullast abielusõrmused libisevad sõrmest ja kaovad ujudes
  2. iPhone'i, Samsungi ja teiste tootjate mobiiltelefonid
  3. Apple Watch (silikoonrihma väljalasked)
  4. Gopro 8, 9, 10 kaamerad (rebitav kaamerakinnitus)
  5. Nutikellad (rihm avatud)
  6. Paadimootorid (tulge paadi ahtrist maha)
  7. Droni
  8. Propellerid

Divi iPhone īpašnieki atgūst savas noslīkušās mantas no Daugavas dzelmes ar nirēju palīdzību!

 🤩🤿✅ Vienreizēji, vienā niršanā nirējs, Ostas skatos, atrod divus iPhone telefonus un arī naudu. Atradumi atgriesti mantu īpašniekiem! Paldies Mārtiņam un Valteram! Kas meklē, tas atrod! WhatsApp 22 077 202
Apsveicam Latvijas labākos nirējus ar teicami paveiktu meklēšanas darbu!🇱🇻🤿💙🐬

Zelta laulību gredzens atrasts otro reizi Ungura ezerā

Zelta laulību gredzens nogrimst Ungura ezera dzelmē, nirējs Valters Preimanis to atrod un atdod to īpašniekam, laulība ir izglābta. 💕 Ūdenslīdējs atrod pēc gada vēl vienu zelta laulību gredzenu, kuru pazaudējuši jauns pāris – jaunlaulātie, gandrīz neticams stāsts, zemūdens meklēšana veiksmīga un gredzens atgriežās pie īpašnieka!💕💕
 
Jaukais pāris Santa un Kristaps bija tikai mēnesi apprecējušies un atpūtās Cēsu rajona, Ungura ezerā. Pirms braukšanas no Cēsīm uz Rīgu, Kristaps nolēma izpeldēties, peldes laikā pazuda pirms viena mēneša uzvilktais gredzens.
Kuldne abielusõrmus vajub järve põhja
Kuldne abielusõrmus vajub järve põhja

Piemājas dīķī peldoties nokrīt Apple Watch, nirējs to atrod ar metāla detektoru

Atskaite par padarīto zemūdens pasaulē. Zem ūdens ar akvalangu, izmantojot metāla detektoru un oficiālos arheoloğijas darbos slīpētām zināšanām ūdenslīdējs Valters Preimanis atgūst zemūdens pazaudēto īpašnieku mantu. Paldies visiem apstākļiem. Mob 220-77-202.

Nirējs atrod dārgu buru sporta iekārtu un atdot to sieviešu burātāju komandai.

Mēs atrodamies buru jahtu piestātnē, Ostas skatos, šai piestātnē, esam bieži, katru gadu nākas palīdzēt cilvēkiem, kam nepaveicās kautko nejauši nogremdēt Daugavā!

Lasi vairāk par zemūdens atradumiem