Sukeldumine ja sukeldumine

Interspiro Divator MKII täismask

Postitatud !trpst#/trp-gettext>
Divator MKII

Pilna sejas maska ​​Divator (AGA) MKII un elpošanas vārsts

Mask Interspiro Divator (AGA) MKII ir aprīkota ar iekšējo masku un atsevišķiem ieelpošanas un izelpas kanāliem, kas savienojas ar kanāliem elpošanas vārstā. Tas nodrošina, ka ieelpošanas un izelpas gaiss netiks sajaukts.
Ieelpošanas laikā gaiss plūst no elpošanas vārsta uz augšu caur pret aizsvīšanas ligzdām, virs iekšpuses vizieri un tālāk caur pretvārstiem iekšējā maskā. Izelpas laikā gaiss tiek izelpots apkārtējā ūdenī caur izelpas vārstu.

Divator MKII

Pilna sejas maskas ​​Divator (AGA) MKII sastāvdaļas

 1. Membrānas komplekts
 2. Svira
 3. Blīvēšanas atspere
 4. Blīvējuma konuss
 5. Savienojuma nipelis
 6. Pretvārsts (divi)
 7. Izelpas kanāls
 8. Izelpas vārsts
 9. Vāks
 10. Blīvējuma disks
 11. Atbrīvošanas vārsta virzulis
 12. Atplūdes vārsta atspere
 13. Balansēšanas membrāna

Pilna sejas maska ​​Divator (AGA) MKII elpošanas vārsta darbība

Skatiet iepriekš redzamo attēlu:

 • Kad ūdenslīdējs ieelpo, diafragmas komplekts (1) tiek ievilkts uz iekšu un nospiež sviru (2).
 • Svira paceļ blīvēšanas konusu (4) no vārsta ligzdas uz savienojuma nipeļa (5).
 • Elpošanas gaiss tagad var plūst cauri ieelpošanas kanālā un iekšējos maskos caur pretvārstiem (6).
 • Kad nirējs apstājas ieelpojot, diafragmas komplekts (1), svira (2) un blīvējuma konuss (4) atgriežas sākotnējā stāvoklī, un ieplūdi aizver blīvējuma atspere (3).
 • Kad ūdenslīdējs izelpo, gaiss plūst no iekšējās maskas caur izelpas kanālu (7) un izelpas vārstu (8) un paceļ blīvējuma disku (10). Tas ļauj gaisam izplūst caur vāka spraugām (9) pie apkārtējā ūdens. Atbrīvošanas vārsta mehānisms kalpo kā drošības vārsts pirmās pakāpes regulatoram, jo, palielinoties sekundārajam spiedienam, blīvējuma konuss atveras automātiski līdz 14–20 bāriem (203–290 psi). Tas var notikt, piemēram, ja regulators noplūst.
 • Šajā gadījumā izplūdes vārsta atspere (12) vairs neiztur spiedienu uz balansēšanas diafragmas centrālo daļu (13). Pēc tam pretspiediena virzuli nospiež uz iekšu un iedarbina tā, lai vārsta mehānisms paceltos un izvelk blīvējuma konusu no vārsta ligzdas. Pēc tam gaiss tiek izlaists, līdz spiediens pazeminās līdz aptuveni 10 bārs vai 145 psi. Lai novērstu elpošanas vārstu, ieelpošanas kanālā ir pretvārsts (nav parādīts) iekļūt ūdenī un samazināt sasalšanas risku.
 • Noteikumi nosaka, ka elpošanas vārsti un sejas maskas ir regulāri jātīra un jādezinficē.
 • Turklāt ir jānotīra elpošanas vārsti un sejas maskas, ko izmanto vairāk nekā viena persona. Jādezinficē pēc katras lietošanas. Ražotājs interspiro iesaka individuālos elpošanas vārstus un sejas maskas higiēniskākais risinājums.

Kas izmanto pilnās sejas zemūdens maskas Divator MKII

Strādājošie ūdenslīdēji, piemēram, profesionālie ūdenslīdēji – ugunsdzēsības un glābšanas dienesta ūdenslīdēji, izmanto pilnas sejas maskas, jo tās aizsargā acis un degunu no ūdenī esošajiem piesārņojumiem, nodrošina komfortu aukstā ūdenī un ļauj sazināties. Ja jūs interesē niršana , priekš glābšanas dienesta, zinātniskā niršana vai došanās ārkārtīgi aukstā ūdenī, iemācīšanās nirt ar pilnu sejas masku noteikti ir domāts jums. Tā kā pilnas sejas maskas ļauj elpot ar degunu, tās ir noderīgas arī tiem, kuriem ir grūti izmantot standarta zemūdens maskas. Niršana ar pilnu sejas masku piedāvā atšķirīgu pieredzi, un tas vien var būt iemesls, lai to izmēģinātu.

Divator MKII ja Ocean Reef Neptune IDM
Nirēja pilnās sejas maskas Divator MKII Gray,  Divator MKII Black DIVATOR Hatch un Ocean Reef Neptune IDM, nirēju klubā “Daivings”

Mida õpetab Divator MKII kogu näo veealuse maski kursus?

Registreerimiseks Täisnäomaski sukelduja, kogu nägu veealuse maski sukeldumise kursus, peate olema läbinud PADI Open Water Diver kursam. Mācam ar nirēja pilnās sejas masku Divator MKII Gray,  Divator MKII Black DIVATOR Hatch un Ocean Reef Neptune IDM.

Täisnäomaske on mitut tüüpi, nii et sellel kursusel saate rohkem teada kogu näomaski erinevate omaduste ja komponentide kohta. Pärast seda õpid valmistuma ja õpid sukeldumistehnikaid täismaskiga, õpid tegema õiget hooldust. Pärast mitmeid vees vees veedetud õppetükke õpetatakse, kuidas mugavalt maski kasutada ja harjutatakse vajalikke oskusi sukeldumiseks valmistumisel.

Lisateavet kogu nägu katvate sukeldumismaskide kohta ja kandideerige PADI juhendaja koolitusele Valters Preimanis (WhatsApp 220-77-202):

Valmistame ette, koolitame ja sertifitseerime sukeldujaid. Pakume sukeldumiskoolituses ja rahvusvaheliste PADI sukeldumistunnistuste väljastamisel 30 erinevat eriala. Praktikakohad sukeldumisprofessionaalidele Divemaster (GO-PRO – algajast kuni PADI Divemasterini). Korraldame sukeldumisreise, jälgi meid >>>!