Tauchaktivitäten

Der lettische Tauchlehrer wird mit dem PADI Elite Instructor Award ausgezeichnet

Valters Preimanis Padi Instruktor Elite 2021

Niršana ar akvalangu ir liela mūsu dzīves daļa, par ko liecina PADI Elite Instructor apbalvojums.

Zemūdens nirēju apmācības 2022.gadā virzās uz priekšu labi, šogad mūsu mērķis ir iegūt zelta PADI Elite Instructor balvu. Niršanas kluba “Daivings”,  PADI MSDT Instruktor Valters Preimanis, 4. gadu pēc kārtas (2018, 2019, 2020, 2021) saņem PADI Elite Instructor apbalvojumu un pateicās visiem palīgiem.

Paldies visiem Latvijas nirējiem, akvalangistiem par ūdens mīlestību. Milzīgs paldies klubam Divemasteriem, daivinga palīgiem instruktoriem par jūsu ieguldīto lielisko darbu un pastāvīgo atbalstu!

Paldies brīnišķīgiem cilvēkiem par nirēju kluba atbalstu – Mārtiņam, Margaritai, Līvai, Gintam, Rihardam, Igoram, Ruslanam, Andrim, un visiem ekspertu palīgiem, kuri palīdzēja mūsu projektā – Andrim, Edgaram, Imantam, Aldim, Norai, Artim, Gatim, Artūram , Uģis, Edgars, Jānis, Gundars, Eduards, Arnis u.c.

Apsveikums:
PADI® organizācijas vārdā es priecājos jums piešķirt 2021. gada PADI Elite Instructor Award balvu. Šī balva tiek pasniegta kā atzinība par jūsu smago darbu un centību kā PADI profesionālim, kā arī kā daļa no organizācijas paplašinātajām COVID Relief saistībām dalībniekiem, kuri godā Elites instruktoru vērtējumus līdz 2022. gada beigām.

Paldies.

Ja arī Tu meklē zemūdens pasaules piedzīvojumus, tad pievienojies zemūdens niršanas klubam @daivingslv  Und šeit…

Kur pieteikties, lai nodarboties ar niršanu Latvijā?

🤿😀 Wenn du Rat oder Hilfe suchst, ruf einen PADI Tauchlehrer an t. 220-77-202 (Whatsapp 220-77-202), um Ratschläge zu erhalten und Gerätetauchen zu üben.