Daivings un zemūdens niršana

Daivings Juvera ezerā

Priekšskatījums jaunā cilnē

Daivings Juvera ezerā kopa ar zemūdens niršanas klubu “Daivings”. Kursos apgūstam PADI Advanced Open Water un Dry Suit diver vingrinājumus. Juveris (arī Juvera ezers) ir publisks ezers Vecpiebalgas novada Dzērbenes pagasta centrālajā daļā. Pateicoties veiksmīgai sadarbībai esam niruši jau vairākas reizes, atklājot vairāk kā 100 gadus vecas zemūdens guļbaļķu konstrukcijas, laukakmeņu krāvumus, nogrimušus kuģošanas līdzekļus un zvejas rīkus. Niršanas reizēs tika atklāti dažādi zem ūdens nogrimuši priekšmeti – māla bļoda, neattaisīta degvīna pudele un citas sen nogrimušas un aizmirstas lietas.
We learn how to dive deep, in low temperature 7-16 degrees celsius and low visibility water. Diving is Fun!
Niršanas kluba “Daivings” daiveri apgūst jaunas niršanas prasmes Juvera ezerā, šogad niršanas sezona ir pavadīta ļoti aktīvi, esam apmeklējuši Rummu karjeru Igaunijā, Laukezeru Jēkabpils rajonā, Radžu ūdenskrātuvi Jēkabpils rajonā, Ummja ezeru Carnikavas novadā, Sauriešu karjeru un Dolomītu karjeru Slokā!
 
Produktīvi pavadīta diena daiveru apmācības ar pieredzējušiem daiveriem. Paldies foršajiem nirējiem par pievienošanos un skaisto ieniršanu ar mums!

Saistītie daivinga apmācības kursi, kurus vada PADI MSDT daivinga treneris:

Sagatavojam, apmācam un sertificējam ūdenslīdējus. Piedāvājam 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO – no iesācēja līdz PADI Divemaster).

Organizējam daivinga ceļojumus, sekojiet mums >>>!

PADI Dry Suit Diver kursu apmācam Rīgā un visā Latvijā  (nepieciešama iepriekšēja reģistrācija, tālr./WhatsApp 220-77-202)