Daivinga klubs piedāvā niršanas kursus

•  Daivinga kluba tālrunis 22077202 •  PADI instruktors • Daivinga klubs •  Daivinga klubs Baseina adrese Matrožu iela 5, Rīga

Daivinga klubs apmāca niršanas kursus un sertificējam ūdenslīdējus plašākajā daivinga centrā Latvijā. Daivinga klubs piedāvā 30 dažādas specializācijas ūdenslīdēju apmācībā un starptautisko PADI zemūdens niršanas sertifikātu izsniegšanu. Daivinga klubs organizē prakses vietas daivinga profesionāļiem Divemaster (GO-PRO - no iesācēja līdz PADI Divemaster). Daivinga klubs organizē daivinga ceļojumus, sekojiet daivnga centram!

• Daivinga klubs piedāvā niršanas kursus , SKATĪT!

Daivinga klubs ir bāzes vieta, kur atpūtas nirēji apgūst niršanu ar akvalangu vai veic niršanas ekskursijas jaunās vietās. Daudzi daivinga klubi darbojas saskaņā ar ISO 24803 vadlīnijām, un tādā gadījumā aprīkojumam jāatbilst ISO minimālajam standartam, kas attiecas uz atpūtas niršanas pakalpojumu sniedzēju.

Septiņu un vairāk zvaigžņu daivinga klubs

Daivinga klubs Latvijā, kurš tiecās uz ne tikai piecām zvaigznēm klientu apkalpošanā un kvalitātē, bet arī septiņām un vairāk zvaigznēm ir progresīvs niršanas daivinga klubs, kas nodrošina pilnu zemūdens niršanas izglītības programmu, aprīkojuma izvēles un pieredzes iespējas, vienlaikus veicinot atbildību par ūdens vidi.

Daivinga klubs DAIVINGS piedāvā kvalitatīvus pakalpojumus ūdenslīdējiem, sniedz profesionālu niršanas centra tēlu un aktīvi popularizē atpūtas niršanas, frīdaivinga, snorkelēšanas, niršanas ceļojumu un vides aizsardzības priekšrocības.

Daivinga klubs DAIVINGS piedāvā kvalitatīvāko nirēju izglītības sistēmu un piedāvā regulāras tālākizglītības programmas, lai nodrošinātu ūdenslīdējiem iespēju uzlabot savas prasmes un zināšanas. Daivinga klubs un tā darbinieku aktīvi darbojas Latvijas Republikas sabiedrībā un ir apņēmušies nodrošināt augstāko klientu apmierinātību, kā arī lielisku niršanas pieredzi.

Daivinga kluba pakalpojumi


Daivinga kluba ūdenslīdēju apmācība

Daivinga klubs apmāca dažādas daivinga prasmes: Daivinga kursos uzzināsi, kas ir neitrāla peldspēja, teoriju un praktika. No iesācēja līdz pat daivinga instruktoram: Daivinga klubs piedāvā dažādu specializāciju ūdenslīdēju apmācību un starptautisko ūdenslīdēju sertifikātu izsniegšanu.

Daivinga kluba ceļojumi

Daivinga klubs piedāvā niršanu uz nogrimušiem kuģiem Baltijā: Sāremā, Klaipēda, Liepāja, Venspils, Pāvilostā. Daivinga klubs piedāvā atpūtas daivinga grupu braucienus uz: Ēģipti, Norvēģiju, Islandi, Franciju, Kanāriju salas, Maldīvas, Rummu, Platelai, Poliju. Nirstam kopā ar roņiem, haizivīm un citiem eksotiskiem draugiem.

Daivinga kluba zemūdens darbi

Daivinga kluba klienti ir Latvijas ostas: Liepājas osta, Ventspils osta, Rīgas osta, Salacgrīvas osta, Skultes osta, Rojas osta. Latvijas uzņēmumi, kuriem Daivinga klubs ir veicis zemūdens darbus: Latvijas Hidrogrāfiskais dienests, Latvijas Jūras administrācija, Latvijas Finieris, Latvijas Nacionālā Bibliotēka

Galerijas


Daivinga kluba jaunumi e-pastā

Loading

 


Daivinga kluba kontakti


Daivinga kluba adrese: Matrožu 12, Rīga

Daivinga kluba zemūdens apmācība un sertifikāti, zemūdens darbi

Daivinga kluba instruktora tālrunis tel. 220-77-202 (Valters)


Daivinga kluba veikali


Tālruņi daivinga ekipējuma veikaliem Rīgā

  • Daivinga kluba veikals "Daivings"
  • Zemūdens ekipējuma veikals “Batiskaf”